Dziś wiele osób zainteresowanych uprawianiem płetwonurkowania często zastanawia się czy nie można tej sztuki zdobywać w oparciu o lekturę podręczników i poradników.  
Kontakt z nami

Kontakt

Czytanie gazet nurkowych oraz najzasobniejszego w informację medium czyli internetu nie wystarczy. Zainteresuj się kursem nurkowania - tylko na nim zdobędziesz najbardziej aktualną praktyczną wiedzę jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach. A jeśli nie lubisz nurkować i się moczyć to najlepsze dla Ciebie będzie żeglarstwo, bojery lub kite surfing na lądzie.

To tylko początek wtajemniczania w sztukę nurkowania. Resztę wiedzy o nurkowaniu przeczytasz na naszym blogu - a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pamiętaj, że są kluby i centra nurkowe, które czekają na takich jak Ty.

Okiem reportera

hobby

rozrywka

czas wolny

Jak można zadbać o zdjęcia?

Kiedy myślimy o fotoksiążce, najczęściej kojarzy nam się stary album na zdjęcia naszych dziadków lub rodziców. Kiedyś takie wywołane fotografie, przyklejane były do kartek albumu, lub wkładane do wyciętych zakładek. Często zdarzało się, że takie zdjęcia wypadały, gubiły się, przecierały, czy wyginały na rogach, a po latach gubiły swój barwnik, przez co traciliśmy je bezpowrotnie.
W dzisiejszych czasach, przy technologii cyfrowej, nasze zdjęcia mogą być przechowywane jako pliki .jpg, gdzieś na folderach naszego komputera. Możemy je mieć przy sobie w telefonie, czy na dyskach przenośnych typu pendrive, jednak aby obejrzeć zdjęcia, potrzebny jest jakiś monitor lub ekran.

A jak wyglądają nowoczesne albumy?
Wiele osób, nadal lubi oglądać zdjęcia w sposób tradycyjny. Kiedy możemy z naszymi dziećmi usiąść na ulubionym tapczanie i powspominać przeglądając fotografie z przeszłości. Na szczęście dzisiaj istnieje fantastyczna technika, pozwalająca stworzyć własną fotoksiążkę, która zostanie naprawdę niesamowitą pamiątką. Jeśli chcesz stworzyć własną książkę i mieć wpływ na to co będzie w środku, to ta metoda jest właśnie dla Ciebie.
Fotoksiążka jest też wspaniałym pomysłem na prezent po jakiejś uroczystości np. urodziny, chrzciny, ślub, wesele, itp.

Jakie są rodzaje fotoksiążek?
Wybierać możemy do woli. Od wersji mini, przez małe kieszonkowe rozmiary, aż do dużych i panoramicznych.
Wybieramy sobie zdjęcia, które chcemy mieć w takiej książce i przesyłamy do zrobienia. To wszystko. Mamy wpływ na kolejność, na jakość, na rozmieszczenie, na rodzaj okładki, a nawet na osobiste podpisy.
Kiedy żona przyniosła coś takiego do domu ze zdjęciami naszej małej córeczki i jej pierwszych dni zaraz po urodzeniu, nie mogłem uwierzyć, że zrobienie czegoś tak fajnego jest takie proste. To zdecydowanie najlepsza pamiątka jaka zostanie z nami na zawsze.

Opublikowany przez Marek Kowal | 2016/11/07


Rozrywka Czas wolny Hobby Czas Fotografia Imprezy Wesela
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3