Okiem reportera

hobby

rozrywka

czas wolny

Jak można zadbać o zdjęcia?

Kiedy myślimy o fotoksiążce, najczęściej kojarzy nam się stary album na zdjęcia naszych dziadków lub rodziców. Kiedyś takie wywołane fotografie, przyklejane były do kartek albumu, lub wkładane do wyciętych zakładek. Często zdarzało się, że takie zdjęcia wypadały, gubiły się, przecierały, czy wyginały na rogach, a po latach gubiły swój barwnik, przez co traciliśmy je bezpowrotnie.
W dzisiejszych czasach, przy technologii cyfrowej, nasze zdjęcia mogą być przechowywane jako pliki .jpg, gdzieś na folderach naszego komputera. Możemy je mieć przy sobie w telefonie, czy na dyskach przenośnych typu pendrive, jednak aby obejrzeć zdjęcia, potrzebny jest jakiś monitor lub ekran.

A jak wyglądają nowoczesne albumy?
Wiele osób, nadal lubi oglądać zdjęcia w sposób tradycyjny. Kiedy możemy z naszymi dziećmi usiąść na ulubionym tapczanie i powspominać przeglądając fotografie z przeszłości. Na szczęście dzisiaj istnieje fantastyczna technika, pozwalająca stworzyć własną fotoksiążkę, która zostanie naprawdę niesamowitą pamiątką. Jeśli chcesz stworzyć własną książkę i mieć wpływ na to co będzie w środku, to ta metoda jest właśnie dla Ciebie.
Fotoksiążka jest też wspaniałym pomysłem na prezent po jakiejś uroczystości np. urodziny, chrzciny, ślub, wesele, itp.

Jakie są rodzaje fotoksiążek?
Wybierać możemy do woli. Od wersji mini, przez małe kieszonkowe rozmiary, aż do dużych i panoramicznych.
Wybieramy sobie zdjęcia, które chcemy mieć w takiej książce i przesyłamy do zrobienia. To wszystko. Mamy wpływ na kolejność, na jakość, na rozmieszczenie, na rodzaj okładki, a nawet na osobiste podpisy.
Kiedy żona przyniosła coś takiego do domu ze zdjęciami naszej małej córeczki i jej pierwszych dni zaraz po urodzeniu, nie mogłem uwierzyć, że zrobienie czegoś tak fajnego jest takie proste. To zdecydowanie najlepsza pamiątka jaka zostanie z nami na zawsze.

Opublikowany przez Marek Kowal | 2016/11/07


Czas wolny Hobby Rozrywka Czas Drukowanie Eventy Fotografia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3