Okiem reportera

hobby

rozrywka

czas wolny

Jak zjednoczyć pracowników?

Nie ma wątpliwości, że aby firma dobrze funkcjonowała, jej pracownicy muszą pracować w przyjaznej atmosferze. Dlatego między innymi organizowane są wyjazdy integracyjne dla pracowników. Co prawda, dziś nadal w niektórych przedsiębiorstwach panuje model pracy oparty na stresie, to jednak coraz częściej się od niego odchdozi. Rzeczywiście, praca pod presją może przynosić pozytywne rezultaty, jednakze przez bardzo krótki czas. Po dłuższym czasie każdy lepszy pracownik zrezygnuje z pracy w firmie, któa nie dba o pracowników. Ponadto, nawet Ci, którzy nie zrezygnują, będą z czasem pracować zecydowanie coraz mniej wydajnie.

W firmach, które nie dbają o pracowników również ma miejsce czasami zorganizowanie imprezy firmowej, niekiedy również organizuje się wyjazdy integracyjne dla pracowników. Niestety, bardzo często tego typu imprezy mają charakter pokazowy i nawet podczas tych imprez czuć napięcie. Nie może być jednak inaczej, jeśli pracownicy czują stres i wiedzą, że muszą ze sobą rywalizować.

W takiej atmosferze nie ma szans na udane wyjazdy integracyjne dla pracowników. Ponadto, w takich firmach często organizacja imprez firmowych jest niechlujna, co jest efektem tego, iż organizacja eventów na ostatnią chwilę często się nie udaje. Zorganizowanie imprezy firmowej czasami rzeczywiście ma miejsce z niewielkim wyprzedzeniem, jednakże, ażeby organizacja eventów na ostatnią chwilę nie była kompletną klapą trzeba zrobić to starannie.

Najlepiej w takiej sytuacji wynająć firmę, dla której zorganizowanie imprezy firmowej dosłownie z dnia na dzień to żaden kłopot. Każdy menadżer, czy też dyrektor, któremu zależy na dobru firmy powinien troszczyć się o to, ażeby wyjazdy integracyjne pracowników rzeczywiście ich jednoczyły. Ponadto, niewielka rywalizacja pomiędzy pracownikami jest potrzebna, jednak przede wszystkim powinni oni ze sobą współpracować.

Opublikowany przez Marek Kowal | 2016/05/17


Czas wolny Hobby Rozrywka Czas Drukowanie Eventy Fotografia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3