Dziś wiele osób zainteresowanych uprawianiem płetwonurkowania często zastanawia się czy nie można tej sztuki zdobywać w oparciu o lekturę podręczników i poradników.  
Kontakt z nami

Kontakt

Czytanie gazet nurkowych oraz najzasobniejszego w informację medium czyli internetu nie wystarczy. Zainteresuj się kursem nurkowania - tylko na nim zdobędziesz najbardziej aktualną praktyczną wiedzę jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach. A jeśli nie lubisz nurkować i się moczyć to najlepsze dla Ciebie będzie żeglarstwo, bojery lub kite surfing na lądzie.

To tylko początek wtajemniczania w sztukę nurkowania. Resztę wiedzy o nurkowaniu przeczytasz na naszym blogu - a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pamiętaj, że są kluby i centra nurkowe, które czekają na takich jak Ty.

Okiem reportera

wesela

eventy

zabawy

ślub

fotografia

hobby

czas wolny

rozrywka

Przygotowania do zdjęć ślubnych

Zdjęcia ślubne są jedną z najpiękniejszych pamiątek z tej wyjątkowej ceremonii. Zdecydowanie to właśnie do zdjęć wracamy chętniej, niż do długiego i monotonnego filmu z wesela.
Jeśli chcemy rozwinąć się w tej branży i pracować jako profesjonalny fotograf ślubny, warto postarać się nabyć najpierw parę kluczowych umiejętności, które pozwolą nam na zbudowanie ciekawego i oryginalnego portfolio.
Dobre portfolio i ciekawa, merytorycznie przygotowana strona internetowa pozwoli nam przyciągnąć w przyszłości wielu klientów.

Przygotowanie do fotografii ślubnych

Zdjęcia w kościele muszą być solidnie przygotowane - w trakcie ich robienia fotograf (dostępny np. na tej stronie) musi być przede wszystkim niezwykle czujny, aby nie przegapić żadnego, ważnego momentu tej ceremonii. Przed tym wydarzeniem dokładnie sprawdźmy również sprzęt, którego będziemy używać.
Zadbajmy również o swoje oświetlenie - na przykład dodatkowe lampy, ponieważ nie możemy sterować oświetleniem w kościele. Miejmy przy sobie również dodatkowy obiektyw - który pozwoli nam na przykład na wykonanie zdjęcia grupowego, z większą ilością osób na fotografii.

Artystyczne sesje plenerowe

Wiele młodych par w ramach ślubnego pakietu zamawia również sesje ślubne - najczęściej są to sesje plenerowe.
Aby przygotować się do niej, warto najpierw samemu znaleźć parę ciekawych (i nieoklepanych) miejsc w okolicy, w których moglibyśmy zrobić tego rodzaju zdjęcia.
Zadbajmy również o to, aby mieć dobry program graficzny, w którym obrobimy powstałe fotografie. Ważne jednak, aby efekt był naturalny, a retusz jak najmniej widoczny. Zwróćmy również uwagę na kolory - aby były nasycone, ale tym samym jak najbardziej realistyczne.
Ważne, aby skupić ostrość na młodej parze - tło w zdjęciach może być artystycznie rozmyte i niewyraźne. Istotne, aby zdjęcia miały swój niepowtarzalny i nieco romantyczny klimat.

Opublikowany przez Marek Kowal | 2016/09/08


Rozrywka Czas wolny Hobby Czas Fotografia Imprezy Wesela
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3